top of page
5fcb6ad998f3c_o_full_edited.jpg

UROCZYSTA GALA XII REGIONALNEGO KONGRESU KOBIET PODBESKIDZIA

24 września br. odbędzie się XII Galę Regionalnego Kongresu Kobiet Podbeskidzia pod honorowym patronatem Posłanki na Sejm RP Pani Mirosławy Nykiel „Przyszłość jest Kobietą”.

Galę uświetni koncert światowej sławy skrzypka Charlie Siema.

Gościem Honorowym będzie Pani Bianka Zalewska – korespondentka i reporterka, laureatka Nagrody International. Women of Courage przyznanej przez Amerykański Departament Stanu.

Podczas uroczystości będziecie Państwo mogli obejrzeć projekcję „wyjątkowego pokazu mody”.

Z tych wyjątkowych portretów zaprezentowanych przez Modelki – Amazonki powstanie także kalendarz na 2023 rok.

Kalendarz będzie sprzedawany zarówno podczas Gali, ale także później w Internecie.

Celem uroczystości jest zebranie środków finansowych dla kobiet walczących z nowotworem lub będących w reemisji.

Charlie Siem

Celebryta, kompozytor, model światowych marek modowych i jeden z najbardziej niezwykłych skrzypków w Europie, wystąpi z orkiestrą Sinfonia Carpathia pod dyrekcją Pawła Kotli – dyrektora festiwalu Beskid Classics i dyrygenta, który dyrygował niemal wszystkimi filharmoniami w Polsce i w najważniejszych salach koncertowych m.in. Londynu, Berlina, Brukseli, Madrytu, Petersburga, Sztokholmu i Aten. Razem wykonają najpiękniejsze utwory Mozarta, Beethovena i Fritza Kreislera.

Zespół Jaśmin

Jaśmin to zespół dwóch silnych kobiet, które opowiadają o sobie i swoich przeżyciach w piosenkach, które tworzą. „Nasza muzyka porusza tematy bliskie wszystkim kobietom, jest autentyczna, poruszająca i każdy może znaleźć tu coś dla siebie. Bliskie są nam tematy przyjaźni, miłości, macierzyństwa, miłości do natury, ale też pokonywania własnych słabości, walki o siebie i poszukiwania własnego ja. Zespół Jaśmin to głos naszych serc, autentyczna opowieść o tym, co jest nam bliskie”.

Beata Bojda

Osią projektu Koronacja, jest kolekcja Koronacja by Beata Bojda składająca się z 13 sylwetek kobiet – modelek w koronach z ręcznie robionych krepinowych kwiatów oraz koronek koniakowskich.

Beata Bojda jest projektantką, stylistką i makijażystką. Dwukrotnie otrzymała tytuł Artysty Roku w dziedzinie makijażu oraz została wyróżniona prestiżowym tytułem „Beauty Industry Icon”. Projekty są połączeniem sztuki ludowej, współczesnej mody oraz nowatorskiego makijażu. Prace to unikatowy styl, zyskały uznanie na całym świecie i były prezentowane nie tylko w całej Polsce, ale także w Londynie, Paryżu, Dubaju czy Budapeszcie.

Do specjalnie przygotowanej na potrzebny tego projektu kolekcji, w roli modelek wystąpią kobiety, którym przyszło się zmierzyć z chorobą nowotworową. Zostaną one Koronowane jako królowe życia, które nie poddają się chorobie i z zapałem walczą o zdrowie.

Partnerzy

BeskidzkaMama_RGB_bez-tla-300x125-1.png
gmina wyznaniowa.jpg
spot agencja.jpg
tyszkiewicz.jpg

Sponsorzy

ksse.jpg
jaworze.jpg
Bezalin logotypy.png
chopina 5.jpeg
Aqua logotypy.jpg
murapol.jpg
fuks.jpg
Logotyp Guido.jpg
Opera Zrzut ekranu_2023-08-25_195132_Szczesniak%20logotypy.jpg.png

Patroni Medialni

bielski rynek.jpg
kronika.jpg
europerspektywy.jpg
radio bielkso.jpg
bottom of page